Sandnes Ulf

Tabell og Kampoversikt for
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Aalesund 14 11 2 1 29-11 18 35 8 6 0 0 17-4 6 5 2 1 12-7
2 Sandefjord Fotball 14 10 3 1 27-16 11 33 7 5 1 1 9-7 7 5 2 0 18-9
3 Raufoss 14 9 1 4 28-26 2 28 7 4 1 2 15-14 7 5 0 2 13-12
4 Start 13 8 1 4 25-18 7 25 5 5 1 2 17-10 8 3 0 2 8-8
5 Kongsvinger 14 7 3 4 17-12 5 24 7 5 2 0 13-5 7 2 1 4 4-7
6 KFUM 14 7 2 5 28-22 6 23 7 5 0 2 17-8 7 2 2 3 11-14
7 Ullensaker/Kisa 14 6 2 6 29-19 10 20 7 5 1 1 18-8 7 1 1 5 11-11
8 Nest-Sotra 14 6 3 5 19-14 5 20 6 5 1 2 13-6 8 1 2 3 6-8
9 Sogndal 13 6 2 5 27-23 4 20 6 5 1 1 23-13 7 1 1 4 4-10
10 Sandnes Ulf 14 5 5 4 22-19 3 20 7 3 1 3 12-11 7 2 4 1 10-8
11 Jerv 14 3 6 5 17-24 -7 15 8 2 3 1 6-4 6 1 3 4 11-20
12 HamKam 14 3 4 7 13-20 -7 13 7 2 2 3 10-10 7 1 2 4 3-10
13 Skeid 14 2 5 7 16-22 -6 11 7 2 3 2 8-6 7 0 2 5 8-16
14 Notodden 14 3 1 10 15-24 -9 10 8 1 1 4 5-7 6 2 0 6 10-17
15 Strømmen 14 1 6 7 11-22 -11 8 7 1 4 2 7-7 7 0 2 5 4-15
16 Tromsdalen 14 0 2 12 20-51 -31 2 7 0 2 5 9-24 7 0 0 7 11-27
Siste synk: 06:17
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
31.03 18:00 1 Sandefjord Fotball KFUM Komplett Arena 1-0 99120101005
07.04 15:00 2 KFUM Start KFUM-Arena 1-2 99120101013
14.04 15:00 3 Kongsvinger KFUM Gjemselund 1 kunstgress 0-0 99120101020
22.04 15:00 4 KFUM Nest-Sotra 2-1 99120101029
28.04 18:00 5 Sandnes Ulf KFUM Sandnes stadion 2-3 99120101035
01.05 15:00 1 Nordstrand KFUM Nordstrand kunstgress 0-1 99120902006
05.05 18:00 6 KFUM Jerv KFUM-Arena 5-0 99120101045
11.05 15:30 7 Sogndal KFUM Fosshaugane Campus 4-2 99120101049
16.05 18:00 8 KFUM Strømmen KFUM-Arena 1-0 99120101060
22.05 18:00 2 Asker KFUM Føyka kunstgress 2-3 99120902072
25.05 15:30 9 Tromsdalen KFUM TUIL Arena 2-3 99120101065
02.06 18:00 10 KFUM Notodden KFUM-Arena 4-1 99120101077
16.06 18:00 11 Skeid KFUM Intility Arena 1-1 99120101085
19.06 18:00 3 Nest-Sotra KFUM Ågotnes gress 0-4 99120902108
23.06 18:00 12 KFUM HamKam KFUM-Arena 2-0 99120101094
26.06 18:00 4 KFUM Tromsdalen KFUM-Arena 2-1 99120902114
30.06 18:00 13 Ullensaker/Kisa KFUM Jessheim Stadion 4-2 99120101102
21.07 18:00 14 KFUM Aalesund KFUM-Arena 2-4 99120101110
28.07 18:00 15 KFUM Raufoss KFUM-Arena - 99120101117
04.08 18:00 16 Nest-Sotra KFUM Ågotnes gress - 99120101127
10.08 15:30 17 KFUM Sandnes Ulf KFUM-Arena - 99120101134
18.08 15:00 18 HamKam KFUM Briskeby - 99120101143
21.08 18:00 19 Jerv KFUM Levermyr stadion - 99120101152
25.08 18:00 20 KFUM Ullensaker/Kisa KFUM-Arena - 99120101157
01.09 18:00 21 Notodden KFUM Idrettsparken KG Notodden - 99120101162
15.09 15:00 22 KFUM Skeid KFUM-Arena - 99120101173
18.09 18:00 23 Aalesund KFUM Color Line Stadion - 99120101179
22.09 15:00 24 KFUM Sandefjord Fotball KFUM-Arena - 99120101189
26.09 18:00 5 KFUM Odd KFUM-Arena - 99120902122
29.09 15:00 25 Raufoss KFUM NAMMO stadion - 99120101197
06.10 15:00 26 KFUM Tromsdalen KFUM-Arena - 99120101206
20.10 18:00 27 Start KFUM Sparebanken Sør Arena - 99120101216
27.10 14:00 28 KFUM Kongsvinger KFUM-Arena - 99120101221
02.11 15:30 29 Strømmen KFUM - 99120101227
09.11 15:30 30 KFUM Sogndal - 99120101237
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift