Sandnes Ulf

Tabell og Kampoversikt for OBOS-ligaen
OBOS-ligaen
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Aalesund 30 25 4 1 67-25 42 79 15 15 0 0 44-12 15 10 4 1 23-13
2 Sandefjord Fotball 30 19 8 3 53-30 23 65 15 12 2 1 22-8 15 7 6 2 31-22
3 Start 30 19 5 6 54-31 23 62 15 11 2 2 30-14 15 8 3 4 24-17
4 KFUM 30 13 9 8 58-42 16 48 15 10 2 3 34-16 15 3 7 5 24-26
5 Kongsvinger 30 14 4 12 38-36 2 46 15 8 3 4 24-18 15 6 1 8 14-18
6 Sogndal 30 13 6 11 51-39 12 45 15 9 2 4 38-20 15 4 4 7 13-19
7 Nest-Sotra 30 14 6 10 43-31 12 44 15 9 3 3 26-11 15 5 3 7 17-20
8 Ullensaker/Kisa 30 11 6 13 47-47 0 39 15 8 4 3 28-18 15 3 2 10 19-29
9 Sandnes Ulf 29 11 5 13 46-46 0 38 15 6 1 7 22-22 14 5 4 6 24-24
10 HamKam 30 11 5 14 43-47 -4 38 15 7 3 5 28-21 15 4 2 9 15-26
11 Raufoss 30 12 2 16 47-59 -12 38 15 7 2 6 30-31 15 5 0 10 17-28
12 Jerv 30 8 9 13 34-54 -20 33 15 6 5 4 18-18 15 2 4 9 16-36
13 Strømmen 29 6 10 13 29-46 -17 27 14 4 6 5 15-19 15 2 4 8 14-27
14 Notodden 30 6 7 17 35-53 -18 25 15 2 5 8 15-24 15 4 2 9 20-29
15 Skeid 30 4 10 16 38-54 -16 22 15 2 8 5 17-19 15 2 2 11 21-35
16 Tromsdalen 30 3 4 23 36-79 -43 13 15 2 2 11 17-40 15 1 2 12 19-39
Siste synk: 05:04
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
31.03 18:00 1 Sandefjord Fotball KFUM Komplett Arena 1-0 99120101005
07.04 15:00 2 KFUM Start KFUM-Arena 1-2 99120101013
14.04 15:00 3 Kongsvinger KFUM Gjemselund 1 kunstgress 0-0 99120101020
22.04 15:00 4 KFUM Nest-Sotra 2-1 99120101029
28.04 18:00 5 Sandnes Ulf KFUM Sandnes stadion 2-3 99120101035
01.05 15:00 1 Nordstrand KFUM Nordstrand kunstgress 0-1 99120902006
05.05 18:00 6 KFUM Jerv KFUM-Arena 5-0 99120101045
11.05 15:30 7 Sogndal KFUM Fosshaugane Campus 4-2 99120101049
16.05 18:00 8 KFUM Strømmen KFUM-Arena 1-0 99120101060
22.05 18:00 2 Asker KFUM Føyka kunstgress 2-3 99120902072
25.05 15:30 9 Tromsdalen KFUM TUIL Arena 2-3 99120101065
02.06 18:00 10 KFUM Notodden KFUM-Arena 4-1 99120101077
16.06 18:00 11 Skeid KFUM Intility Arena 1-1 99120101085
19.06 18:00 3 Nest-Sotra KFUM Ågotnes gress 0-4 99120902108
23.06 18:00 12 KFUM HamKam KFUM-Arena 2-0 99120101094
26.06 18:00 4 KFUM Tromsdalen KFUM-Arena 2-1 99120902114
30.06 18:00 13 Ullensaker/Kisa KFUM Jessheim Stadion 4-2 99120101102
21.07 18:00 14 KFUM Aalesund KFUM-Arena 2-4 99120101110
28.07 18:00 15 KFUM Raufoss KFUM-Arena 2-1 99120101117
04.08 18:00 16 Nest-Sotra KFUM Ågotnes gress 2-2 99120101127
10.08 15:30 17 KFUM Sandnes Ulf KFUM-Arena 3-0 99120101134
18.08 15:00 18 HamKam KFUM Briskeby 4-4 99120101143
21.08 18:00 19 Jerv KFUM Levermyr stadion 2-2 99120101152
25.08 18:00 20 KFUM Ullensaker/Kisa KFUM-Arena 5-1 99120101157
01.09 18:00 21 Notodden KFUM Optime Arena Notodden 1-1 99120101162
15.09 15:00 22 KFUM Skeid KFUM-Arena 2-1 99120101173
18.09 18:00 23 Aalesund KFUM Color Line Stadion 2-1 99120101179
22.09 15:00 24 KFUM Sandefjord Fotball KFUM-Arena 3-3 99120101189
26.09 18:00 5 KFUM Odd KFUM-Arena 2-5 99120902122
29.09 18:00 25 Raufoss KFUM NAMMO stadion 1-0 99120101197
06.10 15:00 26 KFUM Tromsdalen KFUM-Arena 1-1 99120101206
20.10 18:00 27 Start KFUM Sparebanken Sør Arena 0-0 99120101216
27.10 14:00 28 KFUM Kongsvinger KFUM-Arena 0-1 99120101221
02.11 16:00 29 Strømmen KFUM Jessheim Stadion 0-3 99120101227
09.11 15:30 30 KFUM Sogndal Intility Arena 1-0 99120101237
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift