Sandnes Ulf

Tabell og Kampoversikt for
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Aalesund 14 11 2 1 29-11 18 35 8 6 0 0 17-4 6 5 2 1 12-7
2 Sandefjord Fotball 14 10 3 1 27-16 11 33 7 5 1 1 9-7 7 5 2 0 18-9
3 Raufoss 14 9 1 4 28-26 2 28 7 4 1 2 15-14 7 5 0 2 13-12
4 Start 13 8 1 4 25-18 7 25 5 5 1 2 17-10 8 3 0 2 8-8
5 Kongsvinger 14 7 3 4 17-12 5 24 7 5 2 0 13-5 7 2 1 4 4-7
6 KFUM 14 7 2 5 28-22 6 23 7 5 0 2 17-8 7 2 2 3 11-14
7 Ullensaker/Kisa 14 6 2 6 29-19 10 20 7 5 1 1 18-8 7 1 1 5 11-11
8 Nest-Sotra 14 6 3 5 19-14 5 20 6 5 1 2 13-6 8 1 2 3 6-8
9 Sogndal 13 6 2 5 27-23 4 20 6 5 1 1 23-13 7 1 1 4 4-10
10 Sandnes Ulf 14 5 5 4 22-19 3 20 7 3 1 3 12-11 7 2 4 1 10-8
11 Jerv 14 3 6 5 17-24 -7 15 8 2 3 1 6-4 6 1 3 4 11-20
12 HamKam 14 3 4 7 13-20 -7 13 7 2 2 3 10-10 7 1 2 4 3-10
13 Skeid 14 2 5 7 16-22 -6 11 7 2 3 2 8-6 7 0 2 5 8-16
14 Notodden 14 3 1 10 15-24 -9 10 8 1 1 4 5-7 6 2 0 6 10-17
15 Strømmen 14 1 6 7 11-22 -11 8 7 1 4 2 7-7 7 0 2 5 4-15
16 Tromsdalen 14 0 2 12 20-51 -31 2 7 0 2 5 9-24 7 0 0 7 11-27
Siste synk: 06:17
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
31.03 15:00 1 Skeid HamKam Nordre Åsen kunstgressbane 1-0 99120101006
07.04 18:00 2 Notodden Skeid Idrettsparken KG Notodden 1-1 99120101010
14.04 15:00 3 Skeid Jerv Nordre Åsen kunstgressbane 0-0 99120101022
22.04 18:00 4 Aalesund Skeid Color Line Stadion 4-2 99120101027
28.04 18:00 5 Skeid Tromsdalen Nordre Åsen kunstgressbane 3-0 99120101038
01.05 18:00 1 Ready Skeid Gressbanen kunstgress 0-9 99120902010
05.05 18:00 6 Ullensaker/Kisa Skeid Jessheim Stadion 3-2 99120101046
12.05 18:00 7 Skeid Raufoss Nordre Åsen kunstgressbane 2-3 99120101054
16.05 18:00 8 Sandefjord Fotball Skeid Komplett Arena 1-0 99120101058
22.05 18:00 2 Kjelsås Skeid Grefsen kunstgress 3-4 99120902071
26.05 18:00 9 Skeid Sandnes Ulf Intility Arena 0-0 99120101070
02.06 18:00 10 Start Skeid Sparebanken Sør Arena 2-0 99120101080
16.06 18:00 11 Skeid KFUM Intility Arena 1-1 99120101085
19.06 18:00 3 Skeid Ranheim TF Intility Arena 0-3 99120902099
23.06 18:00 12 Sogndal Skeid Fosshaugane Campus 4-2 99120101089
30.06 18:00 13 Skeid Nest-Sotra Intility Arena 1-2 99120101101
21.07 18:00 14 Strømmen Skeid Strømmen stadion kg 1-1 99120101106
28.07 18:00 15 Kongsvinger Skeid Gjemselund 1 kunstgress - 99120101114
03.08 15:30 16 Skeid Aalesund Intility Arena - 99120101126
11.08 18:00 17 Tromsdalen Skeid TUIL Arena - 99120101129
17.08 15:30 18 Skeid Sandefjord Fotball Intility Arena - 99120101141
22.08 19:00 19 Skeid Start Intility Arena - 99120101150
25.08 18:00 20 Jerv Skeid Levermyr stadion - 99120101158
01.09 18:00 21 Skeid Kongsvinger Nordre Åsen kunstgressbane - 99120101166
15.09 15:00 22 KFUM Skeid KFUM-Arena - 99120101173
18.09 15:00 23 Skeid Sogndal Nordre Åsen kunstgressbane - 99120101182
22.09 15:00 24 Nest-Sotra Skeid Ågotnes gress - 99120101191
29.09 15:00 25 Skeid Strømmen Nordre Åsen kunstgressbane - 99120101198
06.10 18:00 26 HamKam Skeid Briskeby - 99120101208
20.10 15:00 27 Skeid Ullensaker/Kisa Nordre Åsen kunstgressbane - 99120101214
27.10 18:00 28 Sandnes Ulf Skeid Sandnes stadion - 99120101217
02.11 15:30 29 Skeid Notodden - 99120101230
09.11 15:30 30 Raufoss Skeid NAMMO stadion - 99120101236
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift