Sandnes Ulf

Tabell og Kampoversikt for OBOS-ligaen
OBOS-ligaen
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Aalesund 24 20 3 1 55-20 35 63 12 12 0 0 36-9 12 8 3 1 19-11
2 Sandefjord Fotball 24 14 8 2 41-25 16 50 12 9 2 1 16-8 12 5 6 1 25-17
3 Start 24 15 4 5 39-25 14 49 12 9 1 2 25-11 12 6 3 3 14-14
4 KFUM 24 11 7 6 53-39 14 40 12 9 1 2 32-14 12 2 6 4 21-25
5 Nest-Sotra 24 10 6 8 34-27 7 35 11 8 3 2 23-10 13 2 3 6 11-17
6 Sogndal 24 10 5 9 42-36 6 35 12 7 2 3 31-19 12 3 3 6 11-17
7 Kongsvinger 24 10 4 10 27-29 -2 34 12 7 3 2 19-12 12 3 1 8 8-17
8 Raufoss 24 11 1 12 39-45 -6 34 12 6 1 5 24-25 12 5 0 7 15-20
9 Sandnes Ulf 24 9 5 10 39-36 3 32 12 5 1 6 19-19 12 4 4 4 20-17
10 HamKam 24 9 5 10 36-35 1 32 12 5 3 4 22-16 12 4 2 6 14-19
11 Jerv 24 8 8 8 32-38 -6 32 12 6 5 1 17-8 12 2 3 7 15-30
12 Ullensaker/Kisa 24 9 4 11 40-40 0 31 12 7 3 2 24-14 12 2 1 9 16-26
13 Notodden 24 6 3 15 29-42 -13 21 13 2 2 7 11-18 11 4 1 8 18-24
14 Strømmen 24 4 9 11 24-38 -14 20 12 3 6 3 13-13 12 1 3 8 11-25
15 Skeid 24 3 8 13 26-40 -14 17 12 2 6 4 13-14 12 1 2 9 13-26
16 Tromsdalen 24 2 2 20 28-69 -41 8 12 1 2 9 13-36 12 1 0 11 15-33
Siste synk: 10:37
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
31.03 15:00 1 Skeid HamKam Nordre Åsen kunstgressbane 1-0 99120101006
07.04 18:00 2 Notodden Skeid Idrettsparken KG Notodden 1-1 99120101010
14.04 15:00 3 Skeid Jerv Nordre Åsen kunstgressbane 0-0 99120101022
22.04 18:00 4 Aalesund Skeid Color Line Stadion 4-2 99120101027
28.04 18:00 5 Skeid Tromsdalen Nordre Åsen kunstgressbane 3-0 99120101038
01.05 18:00 1 Ready Skeid Gressbanen kunstgress 0-9 99120902010
05.05 18:00 6 Ullensaker/Kisa Skeid Jessheim Stadion 3-2 99120101046
12.05 18:00 7 Skeid Raufoss Nordre Åsen kunstgressbane 2-3 99120101054
16.05 18:00 8 Sandefjord Fotball Skeid Komplett Arena 1-0 99120101058
22.05 18:00 2 Kjelsås Skeid Grefsen kunstgress 3-4 99120902071
26.05 18:00 9 Skeid Sandnes Ulf Intility Arena 0-0 99120101070
02.06 18:00 10 Start Skeid Sparebanken Sør Arena 2-0 99120101080
16.06 18:00 11 Skeid KFUM Intility Arena 1-1 99120101085
19.06 18:00 3 Skeid Ranheim TF Intility Arena 0-3 99120902099
23.06 18:00 12 Sogndal Skeid Fosshaugane Campus 4-2 99120101089
30.06 18:00 13 Skeid Nest-Sotra Intility Arena 1-2 99120101101
21.07 18:00 14 Strømmen Skeid Strømmen stadion kg 1-1 99120101106
28.07 18:00 15 Kongsvinger Skeid Gjemselund 1 kunstgress 0-2 99120101114
03.08 15:30 16 Skeid Aalesund Intility Arena 0-1 99120101126
11.08 18:00 17 Tromsdalen Skeid TUIL Arena 1-0 99120101129
17.08 15:30 18 Skeid Sandefjord Fotball Intility Arena 2-2 99120101141
22.08 19:00 19 Skeid Start Intility Arena 1-1 99120101150
25.08 18:00 20 Jerv Skeid Levermyr stadion 5-1 99120101158
31.08 15:30 21 Skeid Kongsvinger Intility Arena 0-2 99120101166
15.09 15:00 22 KFUM Skeid KFUM-Arena 2-1 99120101173
18.09 18:00 23 Skeid Sogndal Intility Arena 2-2 99120101182
22.09 15:00 24 Nest-Sotra Skeid Ågotnes gress 2-1 99120101191
30.09 19:00 25 Skeid Strømmen Intility Arena - 99120101198
06.10 15:00 26 HamKam Skeid Briskeby - 99120101208
20.10 18:00 27 Skeid Ullensaker/Kisa Intility Arena - 99120101214
27.10 18:00 28 Sandnes Ulf Skeid Sandnes stadion - 99120101217
02.11 16:00 29 Skeid Notodden Intility Arena - 99120101230
09.11 15:30 30 Raufoss Skeid NAMMO stadion - 99120101236
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift