Sandnes Ulf

Tabell og Kampoversikt for G19 2. div avd 02
G19 2. div avd 02
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Jarl 1 11 8 3 0 42-12 30 27 5 6 0 0 31-6 6 2 3 0 11-6
2 Havdur 1 10 8 0 2 46-18 28 24 5 5 0 0 25-5 5 3 0 2 21-13
3 Hinna 2 10 7 2 1 30-17 13 23 6 3 1 0 10-4 4 4 1 1 20-13
4 Sandnes Ulf 2 11 5 2 4 51-40 11 17 5 4 1 1 39-18 6 1 1 3 12-22
5 Austrått 1 10 5 1 4 29-20 9 16 4 4 1 1 19-9 6 1 0 3 10-11
6 Brodd 3 7er 11 5 1 5 49-61 -12 16 6 2 1 2 15-23 5 3 0 3 34-38
7 Stavanger 1 9 3 2 4 26-23 3 11 5 2 1 1 17-10 4 1 1 3 9-13
8 Havørn 1 11 3 1 7 21-49 -28 10 5 2 0 4 14-22 6 1 1 3 7-27
9 Sandved 1 11 2 2 7 22-31 -9 8 6 2 2 1 12-8 5 0 0 6 10-23
10 Ganddal 2 11 2 1 8 18-46 -28 7 5 2 0 4 15-22 6 0 1 4 3-24
11 Våganes 1 11 1 3 7 26-43 -17 6 6 1 2 2 19-17 5 0 1 5 7-26
12 Riska 1 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0-0
Siste synk: 07:18
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
06.01 00:00 6 Sandnes Ulf 2 Riska 1 - 11119202036
20.03 20:00 1 Sandved 1 Sandnes Ulf 2 Sandved kunstgress 5-0 11119202004
25.03 20:00 2 Sandnes Ulf 2 Brodd 3 7er Hovedbane 2 kunstgress 11-5 11119202008
01.04 20:00 3 Havdur 1 Sandnes Ulf 2 Dysjalandshallen Kunstgress 6-1 11119202013
10.04 20:00 4 Sandnes Ulf 2 Havørn 1 Hovedbane 2 kunstgress 19-2 11119202019
24.04 20:00 5 Jarl 1 Sandnes Ulf 2 Jarlabanen 5-0 11119202027
15.05 20:00 7 Sandnes Ulf 2 Austrått 1 Hovedbane 2 kunstgress 2-1 11119202040
20.05 20:00 8 Ganddal 2 Sandnes Ulf 2 Ganddal gress 2-7 11119202043
29.05 18:15 9 Sandnes Ulf 2 Stavanger 1 Hovedbane 2 kunstgress 1-1 11119202052
05.06 20:00 10 Våganes 1 Sandnes Ulf 2 Våganes Kunstgress 1 4-4 11119202056
12.06 20:00 11 Sandnes Ulf 2 Hinna 2 Hovedbane 2 kunstgress 1-5 11119202063
19.06 20:00 12 Sandnes Ulf 2 Sandved 1 Hovedbane 2 kunstgress 5-4 11119202070
19.08 20:00 13 Brodd 3 7er Sandnes Ulf 2 NSE-banen Midjord kunstgras 9er A - 11119202074
28.08 20:00 14 Sandnes Ulf 2 Havdur 1 Hovedbane 2 kunstgress - 11119202079
04.09 20:00 15 Havørn 1 Sandnes Ulf 2 Tananger stadion - 11119202085
11.09 18:00 16 Sandnes Ulf 2 Jarl 1 Hovedbane 2 kunstgress - 11119202093
18.09 20:00 17 Riska 1 Sandnes Ulf 2 Riska Kunstgress - 11119202102
25.09 20:00 18 Austrått 1 Sandnes Ulf 2 Iglemyr kunstgress - 11119202106
30.09 20:00 19 Sandnes Ulf 2 Ganddal 2 Hovedbane 2 kunstgress - 11119202109
16.10 20:00 20 Stavanger 1 Sandnes Ulf 2 SIF kunstgress 1 - 11119202118
23.10 20:00 21 Sandnes Ulf 2 Våganes 1 Hovedbane 2 kunstgress - 11119202122
30.10 20:00 22 Hinna 2 Sandnes Ulf 2 NSE Banen - Hinna Stadion - 11119202129
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift