Sandnes Ulf

Tabell og Kampoversikt for G15 2. div avd 02
G15 2. div avd 02
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Ganddal 1 9 6 2 1 35-17 18 20 4 4 1 0 21-7 5 2 1 1 14-10
2 Sandnes Ulf 2 9 6 2 1 32-15 17 20 5 2 1 1 13-8 4 4 1 0 19-7
3 Bogafjell 2 9 5 2 2 24-21 3 17 4 3 1 1 14-12 5 2 1 1 10-9
4 Klebe /Voll/Klepp 1 9 4 2 3 35-27 8 14 5 1 1 2 17-16 4 3 1 1 18-11
5 Ålgård 1 9 4 0 5 22-27 -5 12 4 2 0 3 11-15 5 2 0 2 11-12
6 Lura 1 8 3 2 3 27-19 8 11 4 1 1 2 13-9 4 2 1 1 14-10
7 Frøyland 1 8 2 2 4 21-38 -17 8 5 1 0 2 6-15 3 1 2 2 15-23
8 Bryne 2 9 2 1 6 26-37 -11 7 5 2 1 1 19-8 4 0 0 5 7-29
9 Vigrestad 1 8 1 2 5 16-26 -10 5 3 1 2 2 12-16 5 0 0 3 4-10
10 Bjerkreim 1 6 1 1 4 17-28 -11 4 3 1 0 2 11-12 3 0 1 2 6-16
Siste synk: 06:41
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
26.03 20:00 1 Frøyland 1 Sandnes Ulf 2 Frøyland kunstgress 1-5 11115202002
02.04 20:00 2 Sandnes Ulf 2 Lura 1 Hovedbane 2 kunstgress 1-4 11115202008
23.04 18:00 4 Sandnes Ulf 2 Bjerkreim 1 Hovedbane 2 kunstgress 7-3 11115202017
07.05 18:30 5 Ålgård 1 Sandnes Ulf 2 Nye Ålgård Stadion 1-2 11115202022
14.05 18:20 6 Sandnes Ulf 2 Ganddal 1 Hovedbane 2 kunstgress 1-1 11115202026
21.05 20:00 7 Bogafjell 2 Sandnes Ulf 2 Bogafjellbanen 1-5 11115202034
28.05 19:30 3 Klebe /Voll/Klepp 1 Sandnes Ulf 2 Sentralidrettsanlegget 1 2-5 11115202014
02.06 15:00 1 Hundvåg 1 Sandnes Ulf 2 Faktabanen Hundvåg (Hundvåg kg 2) 5-1 11115121002
04.06 20:00 8 Vigrestad 1 Sandnes Ulf 2 Vigrestad stadion 2-2 11115202040
13.06 17:00 9 Sandnes Ulf 2 Bryne 2 Hovedbane 2 kunstgress 4-0 11115202044
20.08 18:00 10 Sandnes Ulf 2 Frøyland 1 Hovedbane 2 kunstgress - 11115202047
27.08 18:00 11 Lura 1 Sandnes Ulf 2 Lura stadion - 11115202053
03.09 20:00 12 Sandnes Ulf 2 Klebe /Voll/Klepp 1 Hovedbane 2 kunstgress - 11115202059
10.09 18:00 13 Bjerkreim 1 Sandnes Ulf 2 Vikeså stadion - 11115202062
17.09 20:00 14 Sandnes Ulf 2 Ålgård 1 Hovedbane 2 kunstgress - 11115202067
26.09 20:00 15 Ganddal 1 Sandnes Ulf 2 Ganddal Idrettspark KG - 11115202071
01.10 18:00 16 Sandnes Ulf 2 Bogafjell 2 Hovedbane 2 kunstgress - 11115202079
15.10 18:00 17 Sandnes Ulf 2 Vigrestad 1 Hovedbane 2 kunstgress - 11115202085
22.10 20:00 18 Bryne 2 Sandnes Ulf 2 Aarbakkebanen Bryne - 11115202089
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift