Bortekamp mot Mastra og Madla

Ukas kamper for 13-1 og 13-2 gikk borte denne uka

Hjemmekamp mot Sola

Høstens 2. hjemmekamp gjennomført

Sandnes Ulf 2 - Vaulen

Seier til hjemmelaget!

Sandnes Ulf - Bogafjell 5-0

Høsten er i gang!

G13 har startet opp høstsesongen!

Damelaget søker etter ny keeper

Vår tidligere keeper har tatt nye steg i karrieren sin.

Ulveakademiet 2019/2020

Nytt opptak høsten 2019

J15 stormer frem!

En særdeles god uke for 2004-jentene.

Rydding av mål etter trening

Målene skal flyttes ut av treningsfelt etter fullført trening.

J13 vinner av Vinterserien (Kviaserien) 2019

Vårt lovende J13 lag gikk til topps i årets vinterserie, med J15 som tapende finalist. Se her for oversikt for alle klassene og SU lag.

Sponsorpolicy B&U avdelingen

Påminnelse om gjeldende sponsorpolicy for lag i B&U avdelingen.

Årets talenter 2018!

Årets talent deles for sesongen 2018 på en gutt og en jente!

Dato Hjemmelag Bortelag Res
24.09 Sandnes Ulf G13-1 Egersunds 1
25.09 Randaberg 1 Sandnes Ulf G14-1
25.09 Ålgård 2 Sandnes Ulf M50 0-0
25.09 Austrått 1 Sandnes Ulf G19-2
26.09 Hana Sandnes Ulf SU2
23.09 Sandnes Ulf SU2 Sunde
23.09 Tasta Sandnes Ulf G05-2
23.09 Randaberg 1 Sandnes Ulf J13-1
22.09 Odds Sandnes Ulf TS07 1-3
22.09 Mjøndalen Sandnes Ulf TS07 1-6
Fyll ut navn og e-post for å motta info fra Sandnes Ulf

Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
K 4 div avd 01 2019
# Lag K D P
1 Sandnes Ulf /Ganddal 11 37 28
2 Viking 2 8 40 22
3 Eiger 10 -1 12
4 Brodd 10 -12 11
5 Riska /Hana 11 -19 11
6 Havørn 12 -44 6
7 Varhaug 1 2 -1 3
8 Egersunds 2 7er lag 0 0 0
Siste synk: 08:16
M 4 div avd 01 2019
# Lag K D P
1 Eiger 19 51 55
2 Hinna 19 56 50
3 Sandnes Ulf 2 18 54 47
4 Riska 19 11 35
5 Randaberg 19 5 32
6 Hana 18 7 25
7 Sunde 19 -11 24
8 Austrått 19 -23 23
9 Vidar 2 19 -7 19
10 Havdur 19 -17 18
11 Egersunds 2 19 -15 17
12 Midtbygdens 19 -17 16
13 Hundvåg 19 -30 13
14 Voll 19 -64 6
Siste synk: 10:34
M 7 div avd 01 2019
# Lag K D P
1 Bogafjell 2 15 67 43
2 Varhaug 2 14 41 32
3 Riska 3 15 12 28
4 Hana 2 15 6 24
5 Orstad 15 -6 22
6 Sunde 2 15 0 21
7 Høle 15 -14 19
8 Siddis 2 14 -3 18
9 Sviland 15 -19 11
10 Sandnes Ulf 3 15 -84 0
Siste synk: 10:12
OBOS-ligaen
# Lag K D P
1 Aalesund 24 35 63
2 Sandefjord Fotball 24 16 50
3 Start 24 14 49
4 KFUM 24 14 40
5 Nest-Sotra 24 7 35
6 Sogndal 24 6 35
7 Kongsvinger 24 -2 34
8 Raufoss 24 -6 34
9 Sandnes Ulf 24 3 32
10 HamKam 24 1 32
11 Jerv 24 -6 32
12 Ullensaker/Kisa 24 0 31
13 Notodden 24 -13 21
14 Strømmen 24 -14 20
15 Skeid 24 -14 17
16 Tromsdalen 24 -41 8
Siste synk: 10:37
G19 2. div avd 02
# Lag K D P
1 Jarl 1 13 35 33
2 Hinna 2 13 29 31
3 Havdur 1 12 40 30
4 Stavanger 1 15 10 23
5 Brodd 3 7er 14 -2 22
6 Sandnes Ulf 2 15 6 20
7 Riska 1 6 3 12
8 Våganes 1 15 -15 12
9 Havørn 1 14 -36 10
10 Sandved 1 14 -14 9
11 Ganddal 2 15 -56 8
12 Austrått 1 0 0 0
Siste synk: 10:36
G15/16 3. div 9er og 7er avd 02
# Lag K D P
1 Sandnes Ulf 4 15/16 9er 7 0 14
2 Tonstad 15/16 1 7er 5 34 13
3 Vardeneset 2 9er 6 -27 6
4 Sandved 2 15/16 9er 6 -2 4
5 Staal Jørpeland 2 9er 4 -5 3
6 Bakke 1 9er 0 0 0
7 Brodd 2 9er 0 0 0
8 Nærbø 2 7er 0 0 0
9 Ålgård 2 16 år 7er -1 3 0
Siste synk: 10:38
G16 1. div avd 01
# Lag K D P
1 Sola 1 12 11 23
2 Voll 1 11 1 19
3 Forus og Gausel 1 11 3 17
4 Varhaug 1 11 2 15
5 Hundvåg 1 10 -4 13
6 Sandnes Ulf 2 11 -13 7
7 Hinna 1 0 0 0
Siste synk: 10:37
G15 2. div avd 02
# Lag K D P
1 Sandnes Ulf 2 12 32 29
2 Ganddal 1 12 25 26
3 Lura 1 13 7 18
4 Klebe /Voll/Klepp 1 13 1 18
5 Bogafjell 2 11 1 17
6 Frøyland 1 13 -19 14
7 Ålgård 1 11 -14 12
8 Bryne 2 12 -11 11
9 Vigrestad 1 13 -22 11
10 Bjerkreim 1 0 0 0
Siste synk: 06:52
G15 Elite
# Lag K D P
1 Bryne 1 14 24 32
2 Sola 1 16 28 30
3 Djerv 1919 1 16 4 30
4 Bogafjell 1 16 15 27
5 Sandnes Ulf 1 16 14 27
6 Madla 1 16 4 20
7 Jarl 1 16 -43 7
8 Vard Haugesund 1 14 -46 5
Siste synk: 10:37
G15/16 3. div 11er, 9er 01
# Lag K D P
1 Riska 1 11 32 30
2 Staal Jørpeland 3 15/16 9er 11 6 20
3 Hjelmeland 1 10 16 17
4 Tjensvoll 2 12 8 17
5 Forus og Gausel 2 11 2 17
6 Hundvåg 2 9er 11 -7 12
7 Jarl 2 11 -8 12
8 Sandnes Ulf 3 11 -12 11
9 Våganes 2 12 -37 7
10 Klepp /Klebe/Voll 2 9er 0 0 0
Siste synk: 10:38
J15 2.div avd 03 Høst
# Lag K D P
1 Tonstad 1 5 21 12
2 Bogafjell 2 5 11 9
3 Vidar 2 3 7 9
4 Klepp 2 9er 5 6 9
5 Kåsen 1 4 0 9
6 Sandnes Ulf 2 3 3 6
7 Havdur /Sola 1 4 3 3
8 Forus og Gausel 2 4 -8 0
9 Brodd 1 9er 5 -43 0
Siste synk: 10:34
J15 Elite
# Lag K D P
1 Sandnes Ulf 1 4 6 9
2 Bjerkreim 1 5 4 9
3 Bogafjell 1 5 7 7
4 Åkra 1 4 0 7
5 Haugar 1 2 5 6
6 Staal Jørpeland 1 3 2 5
7 Kopervik 1 4 0 5
8 Vidar 1 5 -10 3
9 Falkeid 1 4 -14 0
Siste synk: 10:34
G14 1. div avd 04 Høst
# Lag K D P
1 Vidar 1 4 16 12
2 Sandnes Ulf 1 4 16 9
3 Hinna 1 4 11 9
4 Viking 1 4 2 9
5 Kåsen 1 4 5 6
6 Randaberg 1 4 3 6
7 Egersunds 1 4 -1 6
8 Bryne 1 4 -8 3
9 Madla 1 4 -21 0
10 Hundvåg 1 4 -23 0
Siste synk: 10:33
G14 2. div avd 05 Høst
# Lag K D P
1 Staal Jørpeland 1 4 5 10
2 Viking 2 4 9 9
3 Ålgård 1 3 3 7
4 Sola 1 5 -4 5
5 Sandnes Ulf 2 3 -4 3
6 Tasta 1 3 -2 1
7 Vardeneset 1 4 -7 1
Siste synk: 10:34
G13 1. div avd 04 Høst
# Lag K D P
1 Sola 1 5 23 15
2 Madla 1 5 11 12
3 Lye 1 5 8 10
4 Egersunds 1 5 0 7
5 Vidar 1 5 -1 6
6 Bogafjell 1 5 -5 6
7 Bryne 1 5 -6 6
8 Midtbygdens 1 5 -12 6
9 Sandnes Ulf 1 5 -6 3
10 Ganddal 1 5 -12 1
Siste synk: 06:33
24.09 18:30 Hovedbane 2 9er A H
Sandnes Ulf G13-1 - Egersunds 1
25.09 18:30 Randaberg Kunstgress B
Randaberg 1 - Sandnes Ulf G14-1
25.09 20:00 B
Ålgård 2 - Sandnes Ulf M50 0-0
25.09 20:00 Iglemyr kunstgress B
Austrått 1 - Sandnes Ulf G19-2
26.09 19:00 Hanabanen B
Hana - Sandnes Ulf SU2
23.09 20:15 Hovedbane2 - kunstgress H2 H  
Sandnes Ulf SU2 - Sunde  
23.09 18:30 Stemmen kunstgress 1 B  
Tasta - Sandnes Ulf G05-2  
23.09 18:30 Randaberg Kunstgress 9er A B  
Randaberg 1 - Sandnes Ulf J13-1  
22.09 14:00 Nadderud B  
Odds - Sandnes Ulf TS07 1-3  
22.09 10:00 Nadderud B  
Mjøndalen - Sandnes Ulf TS07 1-6  
Spiller Alder Kamper Mål
Artan M 15 30 21
Matteo V 19 27 18
Chris André F 19 32 14
André Torgersen R 18 29 11
Jonas Brune A 16 29 10
Anders Emilsen S 19 26 10
Filliph Thulin K 15 18 8
Matthias Røed R 16 19 8
Christer Ognedal S 15 28 8
Martin Søraa F 17 27 7

Økonomi

 
Medlemskontingent 2019
Ubetalt beløp: 31500
Ubetalt antall: 26
Betalt beløp: 1104601
Betalt antall: 639
 

Viktig info

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift